تست شخصیت شناسی نان

تست شخصیت شناسی نان

تست شخصیت شناسی نان
کدام انواع نان را انتخاب می کنید :

نان جو
نان قندی
نان لواش
نان باگت
نان بربری و سنگک
نان تست

.

ابتدا انتخاب کنید سپس به پایین بروید

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست
شخصیت شناسی از روی نان

نان جو :
در فداكاری و صداقت شما شكی نیست ! این دو ویژگی در محیط كار از خصوصیات بارز و همیشگی شماست. برخی از روانشناسان می‌گویند: حتی كشاورزانی كه كاشت جو را ترجیح می‌دهند ، نسبت به بقیه صادقتر و صمیمیترند . شما فردی ساده، متواضع و فروتن هستید و این خصوصیات می‌تواند گویای این باشد كه چرا دوستان‌تان همیشه و همه جا به شما اعتماد و اطمینان می‌كنند؛ همچنین شما سلیقه بسیار خوبی در انتخاب لباس دارید.

نان باگت :
همیشه به نوعی شیطنت هایتان دیگران را به سوی شما می‌آورد! شیطنت و گاهی اوقات بازیگوشی كه در چشمانتان موج می‌زند، همان چیزی است كه شما را برای دیگران بسیار بامزه و بانمك می‌كند. شما فردی مهربان، شوخ طبع و خوش خوراك هستید، به هر حال عیب بزرگ شما زودرنجیتان است! دیگران زمان حرف زدن با شما، كاملا باید مراقب و مواظب رفتار و كلامشان باشند، چون شما زود ناراحت می‌شوید.

نان قندی :
به رغم بزله گویی گاهی اوقات خجالتی هستید اما سریع الانتقال بودن شما خصوصیت بارزی است كه شما را مانند نان قندی نزد دیگران شیرین می‌كند! شما عاشق كشف چیزهای جدید و مخالف هستید! فردی بسیار خونسرد بوده و به ندرت عصبانی می‌شوید! از آزاد بودن و آزاد گشتن لذت می‌برید، هر چند در دوستیابی با احتیاط عمل می‌كنید.

نان لواش :
مهربان هستید و نمونه های مهربانیتان همیشه دهان به دهان میان دوستان و آشنایان می‌گردد، همچنین عاشق صلح، صفا و آرامش هستید و حتی دوست ندارید به شخصی كه اشتباه كرده نامهربانی كنید! البته به همان نسبت نیز دوست دارید با شما چنین رفتاری شود. غیبت نمی‌كنید و بخشندگی و یك رو بودن از خصوصیات بارز شماست.

نان های سنتی بربری و سنگک :
شما هر جا باشید شادی و خوشحالی را برای دیگران به ارمغان آورده و مانند نانهای مختلف با طعم های مختلف، هر روز شادی، تازگی و یك بو و طعم جدید را برای زندگیتان به همراه می آورید. شما رهبر گروه دوستانتان در مراحل مختلف هستید و به خوبی می‌توانید در زمان مورد نیاز آنها را راهنمایی كنید. از ریاكاری و دورویی بیزارید و از آن دوری كرده و در كارتان دقیق و سازماندهی شده عمل می كنید.

نان تست :
هر فشاری را به راحتی تحمل كرده و هرگونه جو سنگینی را تغییر می‌دهید. شما پر از رمز و راز هستید و حرف‌هایتان با ایهام همراه است ، بسیار شایسته و معقول هستید و همیشه دوست دارید به دیگران كمك كنید. از كسی كینه و دشمنی به دل نمیگیرید و از قهر و جدایی گریزانید. دوستانتان از دوستی با شما بسیار راضی بوده و خوشحال هستند.


برچسب ها:
نوشته شده در راز چت

26 بازدید در ۱۷ مهر , ۱۳۹۵

» ارسال نظر